Güncel
  1. Av. İbrahim Gök Ortaokulu Türkiye Finalleri’nde
  2. YILDIZLAR HENTBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI SONA ERDİ
  3. Akçakiraz Belediye Başkanını Ziyaret Ettik

Hakkımızda

Dar gelirli ve göç ile gelmiş gelir seviyesi düşük ailelerin çocuklarını hentbol sporu ile kişilik gelişimlerine yardımcı olmaktır. Bu spor sayesinde kötü alışkanlıklardan korumak vatanına ve milletine bağlı bir Türk genci olarak yetiştirme amacıyla kurulmuştur. Bu misyonla kurulan kulübümüz bu sporcuları ortaokul sonrası da sporla yaşamlarını bütünleştirerek üniversitelerin BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ  bölümlerine  sporcu özgeçmişleri girmelerine yardımcı olmaktır.

Kulübümüz bünyesinde spor yapan kişilerin nitelikli bireyler olması için çalışmalar yapılmakta sporcunun kötü alışkanlığı olmayan edepli vatanına milletine bağlı ahlaklı birer birey olması yönünde titizlikle çalışılmakta gittikleri üniversitelerde özelikle FIRAT Üniversitesi Beden eğitimi Bölümü öğretim görevlilerinden çok olumlu dönüşler alınmakta ve bu dönüşler alınınca da  yapılan işin ne kadar değerli ve yorucu olsa da yapılmasının elzem olduğu inancı bizleri mutlu etmektedir.

silder1

Her kulüpte olduğu gibi bizimde hedeflerimizin en başında sporcularımızın hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmak en  büyük hedefimizdir. Ancak kulüp olarak en büyük hedefimiz maddi durumumuz kurumsal bir yapıya kavuştuğunda süper ligde oynamak ve bir Avrupa kulübüyle Elazığ da şampiyonlar ligi maçı yapmaktır. Belki bir rüya gibi görünebilir ama her şey çok çalışmak ve maddi yönden güçlü olmakla alakalıdır.

Her geçen gün kurumsallaşan yapımız, çalışan ve emek veren teknik ekibimiz, yönetim kurulumuz ve sporcularımız ile ülke çapında başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.